Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Erdei út”, 1940 körül

32. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

”Erdei út”, 1940 körül

olaj, vászon

51*66 cm

j.ho: Marosán Zebegény, Feltehetően kiállítva: A “Műbarát” 41. kiállítása, Budapest, Mária Valéria utca 12; 1943. március 28 - április 9. (kat. 20/b. Erdei út, olajf. 800.-), keret nélkül