268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pihenő a réten

155. K. Gy. monogrammal, 20. sz. eleje

Pihenő a réten

olaj, vászon

39,5*50 cm

j.j.l.: K. Gy.