Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “A kedvenc”, 1910 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

111. Nagy Vilmos (Budapest, 1874 - Budapest, 1953)

“A kedvenc”, 1910 körül

olaj, vászon

122*96 cm

j.b.l.: Nagy Vilmos, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Téli kiállítás 1912-1913, Budapest, Műcsarnok, (kat. 556. A kedvenc, olajf.), Reprodukálva: Vasárnapi Újság, 1914. 271.o. (A kedvencz)

Vételi megbízás (PDF)