111. Nagy Vilmos (Budapest, 1874 - Budapest, 1953)
“A kedvenc”, 1910 körül
olaj, vászon
122*96 cm
j.b.l.: Nagy Vilmos, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Téli kiállítás 1912-1913, Budapest, Műcsarnok, (kat. 556. A kedvenc, olajf.), Reprodukálva: Vasárnapi Újság, 1914. 271.o. (A kedvencz)