268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Selcei halászok, 1911

5. Béli Vörös Ernő (Vágújhely, 1882 - Budapest, 1922)

Selcei halászok, 1911

olaj, vászon

60*81 cm

j.b.l.: Vörös Selce 911, szerepelt: Saphier-Aukció, BÁV 1998, kat. 125.