5. Béli Vörös Ernő (Vágújhely, 1882 - Budapest, 1922)
Selcei halászok, 1911
olaj, vászon
60*81 cm
j.b.l.: Vörös Selce 911, szerepelt: Saphier-Aukció, BÁV 1998, kat. 125.