Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kanyargós út, 1922

25. Ferkai Jenő (Budapest, 1877 - Budapest, 1963)

Kanyargós út, 1922

olaj, vászon

90,5*82 cm

j.b.l.: F. J. 1922