268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Alkimisták”, 1925 körül

102. Aszódi Weil Erzsébet (Budapest, 1901 - Budapest, 1976)

”Alkimisták”, 1925 körül

olaj, vászon

135*120,5 cm

j.j.l.: Weil E., Feltehetően kiállítva: Az Ernst Múzeum LXXXVI. Csoportkiállítása, Budapest, 1926. november (kat .85. Alchimisták), keret nélkül, sérült