102. Aszódi Weil Erzsébet (Budapest, 1901 - Budapest, 1976)
”Alkimisták”, 1925 körül
olaj, vászon
135*120,5 cm
j.j.l.: Weil E., Feltehetően kiállítva: Az Ernst Múzeum LXXXVI. Csoportkiállítása, Budapest, 1926. november (kat .85. Alchimisták), keret nélkül, sérült