167. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)
”Szilvás csendélet”, 1929
olaj, karton
39,5*50 cm
j.b.l.: Cserepes 1929, Kiállítva: Az Ernst Múzeum CXI. Csoportkiállítása, Budapest, 1930. március (kat. 85. Szilvás csendélet)