Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Szilvás csendélet”, 1929

167. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)

”Szilvás csendélet”, 1929

olaj, karton

39,5*50 cm

j.b.l.: Cserepes 1929, Kiállítva: Az Ernst Múzeum CXI. Csoportkiállítása, Budapest, 1930. március (kat. 85. Szilvás csendélet)