268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Szépkilátó (Szigliget látképe Balatongyörök felől), 1865

72. Emecz S. (a 19. sz. közepén Keszthelyen élt festő)

Szépkilátó (Szigliget látképe Balatongyörök felől), 1865

olaj, vászon

55,5*82 cm

j.b.l.: Emecz S. 1865, Irodalom: Sólyom Ede: A keszthelyi halászcéh, Zalai Múzeum 1. 1987, 191-192.