Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Parkrészlet gólyákkal

39. Magyar festő, 20. sz. eleje

Parkrészlet gólyákkal

olaj, vászon

70,5*50 cm

j.n. sérült, keret nélkül