Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Könyöklő, 1922

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

240. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

Könyöklő, 1922

olaj, fa

35*27 cm

j.j.l.: Basch 22

Vételi megbízás (PDF)