268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Olvasó lányok, 1921

113. Góth Imre (Szeged, 1893 - London, 1962)

Olvasó lányok, 1921

olaj, karton

50*68 cm

j.j.l.: Góth Imre 1921