133. Magyar festő, 20. sz. eleje
Őskor
olaj, vászon
24*36 cm
j.n. Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29 - augusztus 31. (kat. 83.)