Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Őskor

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

133. Magyar festő, 20. sz. eleje

Őskor

olaj, vászon

24*36 cm

j.n. Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29 - augusztus 31. (kat. 83.)

Vételi megbízás (PDF)