Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Napsütötte utcarészlet alakokkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

22. Magyar festő, 20. sz. eleje

Napsütötte utcarészlet alakokkal

olaj, vászon

81*60 cm

Vételi megbízás (PDF)