Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vénusz amorettekkel, 1913

224. Páldy Zoltán (Temesvár, 1884 - Budapest, 1939)

Vénusz amorettekkel, 1913

olaj, karton

103*72 cm

j.j.k.: R(ózsa). Miklós barátomnak Páldy Z. 1913, sérült