224. Páldy Zoltán (Temesvár, 1884 - Budapest, 1939)
Vénusz amorettekkel, 1913
olaj, karton
103*72 cm
j.j.k.: R(ózsa). Miklós barátomnak Páldy Z. 1913, sérült