268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tábornok portréja

93. Hatvani E. G. jelzéssel, 20. sz. eleje

Tábornok portréja

710*600 mm

j.j.l.: Hatvani E. G., sérült