268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Parkrészlet, Kolozsvár, 1915

326. Kodrián Kornél (Pozsony, 1886 - 1953)

Parkrészlet, Kolozsvár, 1915

olaj, karton

68*48 cm

j.j.l.: Kodrián K. 1915