268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Provence-i részlet

355. Schönberg E. jelzéssel, 20. sz. első fele

Provence-i részlet

olaj, farost

57,5*73,5 cm

j.j.l.: Schönberg E.