Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Ház a dombok alatt

405. Stark Anna (Csepel, 1922 - Budapest, 2000)

Ház a dombok alatt

olaj, vászon

52*45,5 cm, ho: a művész testvérének igazolásával, Kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, HNF II. ker. Bizottsága helyiségei, 1978. június 8-21. (kat. .), Feltehetően kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, Vigadó Galéria,