Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Fekvő akt, 1912

172. Szines Elemér (1886 - ?)

Fekvő akt, 1912

olaj, vászon

96*177 cm

j.j.l.: Szines E. 912, sérült