Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Erdőrészlet alakokkal

142. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Erdőrészlet alakokkal

olaj, vászon

39,5*64,5 cm

j.b.l.: Zemplényi