Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pihenő katonák, 1914

31. Szilágyi J. jelzéssel

Pihenő katonák, 1914

olaj, karton

37*43,5 cm

j.b.l.: Szilágyi J. 1914