Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Falusi utcarészlet

148. Bánáti - Schwerák József (Temesvár, 1897 - Szentendre, 1951)

Falusi utcarészlet

olaj, falemez

62*94 cm

j.b.l.: Bánáti Schwerak