12. Bató József (Budapest, 1888 - London, 1966)
Villa látképe, 1912
olaj, vászon
73,5*60 cm
j.j.l.: Bató 1912, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (15. kép)