Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Villa látképe, 1912

12. Bató József (Budapest, 1888 - London, 1966)

Villa látképe, 1912

olaj, vászon

73,5*60 cm

j.j.l.: Bató 1912, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (15. kép)