334. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)
”Körmöcbányai részlet II.”, 1910
olaj, vászon
79,5*98,5 cm
j.b.l.: Kövér Gyula Körmöcbánya 1910, Kiállítva: Kövér Gyula újabb festményeinek kiállítása, Budapest, Művészház, 1911. február, (kat. 69. Körmöcbányai részlet II. olajfestmény, 600 Korona)