268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Árnyékban”

281. Sass Brunner Ferenc (Pécs, 1882 - Budapest, 1963)

“Árnyékban”

olaj, vászon

34*43 cm

j.j.l.: SF (ligatúrás), ho: felirat