268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Akt korsóval

238. Csengery Ibolya (1900 - Zsennye, 1990)

Akt korsóval

olaj, vászon

76*55 cm

j.j.f.: Csengery, keret nélkül