268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pásztorlányka, 1914

265. Schebek, Ferdinand (Bécs, 1875 - Berlin, 1949)

Pásztorlányka, 1914

olaj, vászon

51,5*73,5 cm

j.b.l.: F. Schebek Berlin 1914