268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Lány arany fülbevalóval, 1915

214. Pechán József (Dunacsév, 1875 - Verbász, 1922)

Lány arany fülbevalóval, 1915

olaj, vászon

90*75 cm

j.b.f.: Pechán József 1915