268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pomona, 1960 körül

176. Kránitz Margit (Budapest, 1928 - Budapest, 2000)

Pomona, 1960 körül

olaj, vászon

86*67,5 cm

j.j.l.: Kránitz M., keret nélkül