268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Falurészlet libákkal

366. Endre Béla (Szeged, 1870 - Mártély, 1928)

Falurészlet libákkal

olaj, vászon kartonra ragasztva

22*31,5 cm