Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Dombos táj házakkal, 1935

17. Vadadi Filep Jenő György (1908 - 1974)

Dombos táj házakkal, 1935

olaj, vászon

68*86 cm

j.j.l.: V. Filep Gy. 935, Kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, X -ik Tavaszi Szalon, Budapest, 1935. május 8.-1. (kat. 156. Tájkép, vagy kat. 157. Tájkép), keret nélkül