Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Ciklámen ablakban

361. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Ciklámen ablakban

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*42,5 cm

j.j.l.: Zemplényi Magda