Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tanyasi udvar

283. Moldován István (Budapest, 1911 - Budapest, 2000)

Tanyasi udvar

olaj, vászon kartonra ragasztva

36,5*48 cm

j.j.l.: Moldován