Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Városrészlet híddal, 1960

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

330. Magyar festő

Városrészlet híddal, 1960

olaj, vászon

40,5*50 cm

j.j.l.: olvashatatlan 1960 V., sérült

Vételi megbízás (PDF)