Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Parkrészlet, 1934

320. Felföldy M. jelzéssel

Parkrészlet, 1934

olaj, vászon

60,5*50,5 cm

j.b.l.: Felföldy M. 1934