268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Leányka portréja

213. Bertalan Albert (Jászberény, 1899 - Párizs, 1957)

Leányka portréja

olaj, vászon

35,5*29,5 cm

j.j.l.: Bertalan A., keret nélkül