Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Tájrészlet házakkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

311. I. F. monogrammal, 20. sz. közepe

Tájrészlet házakkal

olaj, vászon kartonra ragasztva

26,5*29 cm

j.j.l.: I. F.

Vételi megbízás (PDF)