Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet kancsóval

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

79. Kovacsev Friderika, Bende Jánosné (Kumán, 1891 - Budapest, 1975)

Csendélet kancsóval

olaj, karton

61*42 cm

j.b.l.: Bendéné K. Fr.

Vételi megbízás (PDF)