Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Piknik, 1930

325. Kutassy Imre Ferenc (Budapest, 1897 - Budapest, 1984)

Piknik, 1930

olaj, karton

40*29 cm

j.j.l.: Kutassy Imre 1930, ho: ajándékozási felirat