Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Budai részlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

328. Adámi jelzéssel, 20. sz. első fele

Budai részlet

olaj, vászon

60*70 cm

w.s.

Vételi megbízás (PDF)