Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Udvarház, 1928

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

121. Hochrein jelzéssel

Udvarház, 1928

olaj, karton

31*38 cm

j.j.l.: Hochrein 28

Vételi megbízás (PDF)