268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet retekkel

257. Romek Árpád (Budapest, 1883 - Budapest, 1960)

Csendélet retekkel

olaj, vászon

56*68,5 cm

j.j.l.: Romek Árpád