Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pihenő legény, 1926

160. Vaskovits Erzsébet (Szirák, 1868 - ?)

Pihenő legény, 1926

olaj, vászon

80,5*55,5 cm

j.j.l.: Vaskovits E. 1926