Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Olvasó leány, 1930 körül

387. Pettes József (Mohács, 1896 - ?)

Olvasó leány, 1930 körül

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: Pettes J., Szerepelt: Magyar Királyi Postakarékpénztár Árverési Csarnokának LXI. Aukciója, Budapest 1932. március (kat. 707.)