387. Pettes József (Mohács, 1896 - ?)
Olvasó leány, 1930 körül
olaj, vászon
60*50 cm
j.b.l.: Pettes J., Szerepelt: Magyar Királyi Postakarékpénztár Árverési Csarnokának LXI. Aukciója, Budapest 1932. március (kat. 707.)