Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Asztali csendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

190. Incze János, Dés (Szinérváralja, 1912 - Dés, 1999)

Asztali csendélet

olaj, karton

50*59,5 cm

j.j.l.: Incze János Dés

Vételi megbízás (PDF)