Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Falurészlet

150. Hernádi Handmann Adolf (Kassa, 1873 - Eger, 1944)

Falurészlet

olaj, vászon

87*127,5 cm

j.j.l.: Hernádi Handmann, keret nélkül