Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Szent Imre királyfi”, 1930 körül

104. Kákay Szabó György (Tenke, 1903 - Budapest, 1964)

”Szent Imre királyfi”, 1930 körül

olaj, vászon

60,5*46 cm

j.n. ho. vakkereten felirat: Kákay-Szabó, Kiállítva: Árpádházi Szentek. Modern Egyházművészeti Kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. augusztus, (kat. 168. Szt. Imre királyfi, olajf. 1000, keret nélkül